Camille_Le_Blanc-Bazinet_-_Details-257-22605-1Vo veku len 25 rokov sa Camille stala The Fittest Woman on Earth na CrossFit Games 2014. Je známa tým, že je veľmi priateľská a prívetivá, či už ako atlétka ale aj ako trénerka, študent a v neposlednom rade osoba.

Táto mladá žena skončila posledné tri roky skončila v prvej desiatke na najväčšej súťaži venovanej cross tréningu(9.miesto v roku 2010, 8.miesto v roku 2011, 6.miesto v roku 2012, 16.miesto v roku 2013). V roku 2014 už stála na najvyššej priečke na tejto významnej súťaži. V Kanade, odkiaľ pochádza, mala najlepšie hodnotenia posledných rokov, dokonca aj keď by sme zahrnuli mužov do hodnotenia. Popri týchto úspechoch sa jej podarilo kvalifikovať na národné majstrovstvá vo vzpieraní v Kanade. Camille je nie len atlétkou ale stíha aj štúdium chémie na Sherbrooke University.

Camille bola športovec po celý svoj život. 14 rokov svojho života venovala gymnastike, s ktorou začala už ako dvojročná. Po skončení súžažnej kariéry v gymnastike začala trénovať mladšie dievčatá. Popri tom hľadala nové možnosti športovania. Skúšala hrať futbal, volejbal, behala polmaratóny, rekreačne lyžovala a hrala aj ragby. Vždy zanietená do športovania a zdravia bola už ako 23 ročná držiteľkou certifikátov z olympíjskeho vzpierania, crossfitu aj gymnastiky. Taktiež pôsobí v tíme trénerov, ktorí vyučujú na CrossFit seminároch organizovaných centrálou CrossFit HQ. Taktiež trénuje spolu so známym vzpieračským trénerom Mike Burgenerom.

Nedávno sa Camille objavila na obálke časopisu Rx magazine, The Box magazine, La Presse journal a ďalších. Robila veľa rozhovorov do televíznych a rádiových relácií. Bola nominovaná ako jedna z piatich najvplyvnejších športovkýň roka v Kanade.
Camille je dlhodobo spätá so značkou Xendurance a veľmi dobre reprezentuje tím a ukazuje v mnohých súťažiach jej silné stránky podporené aj produktmi Xendurance.