Pôsobivý príbeh nášho produktu, Extreme Endurance, tvorí niekoľko dôležitých bodov. Po prvé, tento produkt je založený na vede.

Extreme Endurance (v EU známy ako Xendurance) je jediný produkt na svete, ktorý má Gold-Standard, nezávislú, dvojitú slepú(užívatelia nevedia, či užívajú produkt alebo placebo náhradu), placebo obsahujúcu, komplexnú testovaciu štúdiu. Kladieme dôraz na testovanie z tretej strany, pretože to znamená, že my v Lifespan International, sme si istí kvalitou našho produktu. Mnoho firiem platí inej spoločnosti aby ich produkty získali dobré výsledky. Na testovanie nášho produktu sme najali firmu, ktorá nepoznala Lifespan International ani náš produkt. Výsledky, ktoré sme dostali boli vynikajúce, s 15 percentným znížením kyseliny mliečnej pri záťaži vo svaloch a vysoké zvýšenie anaeróbneho prahu.

Jürgen Sessner , vedúci výskumný pracovník a majiteľ Corpus Diagnostik v Hilposteine v Nemecku, bol tak ohromený výsledkami 10-dňového testu, že nás požiadal, či môže náš produkt použiť na vlastnú 30 dňovú štúdiu s 5 profesionálnymi triatlonistami . Zistil, že v tejto dlhšej štúdii, priaznivé účinky Extreme Endurance sa stupňovali . Zlepšoval a zvyšoval sa VO2 Max aj silový výkon športovcov. Všetci piati atléti chceli aj po tejto štúdii pokračovať s užívaním nášho produktu.

Po druhé, klinické výsledky našej štúdie boli prezentované na 6. výročnej European Nutraceutical Convention vo Viedni 13. marca 2010 a sú 
 zverejnené v Clinical Journal Europskej spoločnosti pre výživu a metabolizmus(Vol 5, dodatok 1, 2010).

Extreme-Endurance-Fran-Study-PDF

EE-Clinical-Test-Protocol-Summary-52008

Xendurance_Poster_Kellermayr_Lamprecht-et-al-final